سایت نیکان در پارسیان

756 روز پیش

سئو یعنی افزایش رتبه و محبوبیت سایت شما برای موتور های جستجوگر گوگل.

اگر سایت شما برای کلمه یا عبارتی سئو مناسبی داشته باشد ، زمانیکه کاربران واژه یا کلمه ای را در گوگل جستجو میکنند گوگل سایت شما را به معرض دید کاربران قرار میدهد که این مهم باعث افزایش بازدید سایت شما و در واقع افزایش مشتریان شما در حوزه کاریتان است لذا در عصر جاری که شرط حیات کسب و کار ها این است که در فضای مجازی (از جمله وب که مهمترین عامل برای جذب ورودی کسب و کار شما از فضای مجازی است) فعالیت کنند هزینه کردن برای رشد در این فضا، سرمایه گذاری با ارزش و پر سودی خواهد بود .

مختصری درباره نیکان در پارسیان:

نیکان در پارسیان در سال 1392 در شهرک صنعتی اشتهارد در زمینه تولید درب های ضدسرقت فعالیت خود را آغاز نمود و هدف از راه اندازی این تولیدی حمایت از کارگر ایرانی و کمک به چرخه اقتصادی کشور می باشد. خط مشی ما تلاش برای تولید با بهترین متریال و کیفیت می باشد. و تا کنون در همین راستا گام برداشته ایم. کارگاه های تولیدی درب اعم از نجاری و رنگکاری رویه درب ها ، جوشکاری و تولید استراکچر و مونتاژ درب ها همگی در زمینی به مساحت 2400 متر مربع و 1200 سوله مسقف انجام می پذیرد.

اقای محمدحسن عطاریانی نیز خلاء حضور کسب و کارشان را در فضای مجازی را به جد حس کردند و با مراجعه به شرکت لیسیانتوس افتخار همکاری در راستای طراحی  و سئو سایت مجموعه خود را به ما دادند.

برخی از کلمات هدف برای سایت نیکان در پارسیان  را که با اعتماد و همراهی ایشان موفق شدیم آنرا به صفحه اول و رتبه های برتر بیاوریم در ذیل مشاهده فرمایید:

 

خرید درب ضد سرقت تهران

 

نیکان در پارسیان