طراحی سایت

مزایای همکاری با شرکت ” لیسیانتوس ” در زمینه طراحی سایت

 

جذب کاربر و تداوم استفاده کاربر از خدمات شما

 

“لیسیانتوس” متخصص در طراحی وبسایت های حرفه ای و کاربر پسند است (User Friendly) که بر اهداف گسترش و عرض اندام کسب و کار شما در بستر وب متمرکز است.ما با طراحی های حرفه ای وبسایت های شما را به نحوی سفارشی سازی میکنیم که توجه هر بازدید کننده ای را به شما جلب کند،  تیم ما به شدت به این مهم اعتقاد دارد که یک سایت برنده صرفا فقط نتیجه ی طراحی و برنامه نویسی پیشرفته نیست از منظر تجربه و دانش ما در این زمینه سایتی برنده است به انضمام جلب توجه مشتریان و خدمات گیرندگان شما کمک در حفظ بلند مدت آنها کند.

 

 

 

استفاده از نیروهای باتجربه و حرفه ای

 

تیم متخصص لیسیانتوس از طراحان،توسعه دهندگان،مدیران پروژه و برنامه نویسان برای ایجاد نتایج عملی و محسوس در توسعه کسب و کار شما در بستر وب بهره میبرد. ما با استفاده از دانش و تجربه و تکیه بر پروژه های به ثمر نشسته خود سعی در درک اهداف شما خواهیم کرد و متناسب با اهداف شما وبسایت هایی را پیاده سازی خواهیم کرد که پیشرفته ، مدرن و هدفمند خواهند بود.

 

 

بهره گیری از تکینک های طراحی واکنشگرا و تعاملی(Responsive design)

 

وبسایت هایی که ما برای شما مشتریان عزیز طراحی خواهیم کرد، بصورت کاملا واکنشگرا و تعاملی خواهد بود؛واکنش گرایی در مبحث وبسایت ها با توجه به ابزار های متنوع مانند تلفن های هوشمند و تبلت و .. که در دسترس عموم مردم است بسیار با اهمیت و پرکاربرد است زیرا که مشتریان و خدمات گیرندگان شما میتوانند به خوبی با استفاده از تلفن های همراه خود وبسایت شما را با راحتی و زیبایی هر چه تمام تر مشاهده کنند وبسایت هایی که تیم لیسیانتوس طراحی و پیاده سازی میکند کاملا با پلتفرم های مختلف تعامل پذیر هستند؛ که این واکنشگرایی در طراحی وبسایت باعث میشود که وبسایت شما در نزد خدمات گیرندگان و مشتریان شما محبوب تر و کار آمدتر جلوه دهد.

 

 

طراحی مقرون به صرفه و مناسب با شرایط اقتصادی حال حاظر

 

وبسایت هایی که تیم لیسیانتوس طراحی میکند کاملا مقرون به صرفه و حتی در مواردی زیر قیمت عرف و مصوب بازار کارطراحی وبسایت میباشد!

 

 

جلب رضایت مشتریان و تضمین بازگشت پول

 

اعتقاد لیسیانتوس به گونه ای است که میگوید افراد برای کسب درآمد خود مطابق با شرایط اقتصادی جاری در کشور بسیار زحمت میکشند و پولشان درنزد خود بسیار ارزشمند است و در نتیجه ما با عمل بر این باور خدماتی را به شما ارائه میدهیم که ارزش اقتصادی بالاتری نسبت هزینه هایی که شما پرداخت میکنید را دارا میباشد ولی با کاهش هزینه های دریافتی از شما به هیچ عنوانی کیفیت پروژه هایمان را پایین نمی آوریم و در صورت نارضایتی شما با کسر هزینه های انجام شده پرداختی شما عودت داده میشود!

 

 

 

پشتیبانی مشتری

 

ما به عنوان یک شرکت ارائه دهنده خدمات در حوزه وب بصورت 24 ساعت در شبانه روز و 7 روز در هفته در خدمت شما مشتریان خواهیم بود این مسئله را برای سهولت دسترسی شما مشتریان عزیز به ما و همچنین به این منظور که سوالات شما را بی پاسخ نگذاریم و در اسراع وقت  پاسخگویه شما عزیزان باشیم تمهدیده ایم.

 

 

در صورت داشتن هرگونه سوال و نیاز به راهنمایی و اطلاعات بیشتر با این شماره در تماس باشید:

 

۴۲ ۲۹ ۷۶ ۸۸ ۰۲۱