طراحی اپلیکیشن

دستگاه های موبایل در حال حاضر اینترنت را فتح کرده اند. به اشتراک گذاری اجتماعی، جستجوی اطلاعات، تلفن همراه را کاملا به سطح دیگری متصل کرده است. اگر شما یک کسب و کار دارید که از طریق اینترنت به مشتریان خود دسترسی پیدا می کند، کاربران تلفن همراه را نیز نباید نادیده گرفت و اقدامی برای جلب حداکثر رضایت آنها نیز انجام داد موثرترین راه برای انجام این کار در حال حاضر، داشتن  اپلیکیشن موبایل است.

 

ما معدودی از دلایل داشتن یک اپلیکیشن برای کسب و کار خودتان را در ذیل به شما یاددآوری و روشن سازی مینماییم:

  •  تعداد کاربران اینترنت موبایل در 5 سال گذشته بیش از 750 میلیون نفر افزایش یافته است (منبع:fastcodesign)
  • 86% از زمانیکه کاربران در موبایل خود سپری میکنند اختصاص میگیرد به استفاده از اپلیکیشن های موبایل (منبع: techcrunch)
  • از مجموع تبلیغات در اپلیکیشن های موبایل بیش از 30 % مختص به برنامه هایی غیر از فیسبوک و گوگل است بدان معنا است که شما علاوه بر اینکه میتوانید خدمات خود را توسط اپلیکیشن ها ارائه دهید از تبلیغات در اپلیکیشن هایتان نیز  میتوانیددرآمد کسب کنید (منبع: techcrunch)

 

 

یکی از دیگر تخصصات تیم جوان و پر انگیزه “لیسیانتوس” طراحی و توسعه برنامه های تلفن همراه است.

ما برنامه های مورد نیاز شما را برای سیستم عامل های اندروید و IOS ایجاد میکنیم و آنها را گسترش میدهیم. مشتریان ما شامل کسب و کارهای نوپا و کسب و کارهای حرفه ای و اشخاص و سازمانها هستند.

در “لیسیانتوس” ما به شما کمک میکنیم که ایده های خود را به برنامه ها تبدیل کنید، مشکلات ناشی از کمبود خود را حل کنید و اپلیکیشن خود را به یک “معدن طلا” تبدیل کنید در میان هم صنفان خود بدرخشید.

در “لیسیانتوس” از نیرو های مجرب و جوان و پرانگیزه بهره میبریم که شامل طراحان رابط کاربری و توسعه دهندگانی میباشند که هوشمند و ماهر و خلاق هستند که درک عمیقی از سیستم عامل تلفن های همراه را دارند.

ما تمام تخصص هایی که شما نیاز دارید برای تولید یک محصول کاملا جامع و پویا را داریم  تأیید نتایج پروژه های ما توسط مشتری هایمان این اعتماد به نفس را در ما ایجاد کرد که در بطور  گسترده تری در خدمت شما مشتریان گرامی باشیم.

نقطه ی قوتی که باعث شده مشتری هایمان از ما رضایت داشته باشند این است که در ” لیسیانتوس ” فقط برنامه نمیسازیم! نوع برنامه هایی که مردم در مورد آنها صحبت میکنند و بارها بارها آنها را استفاده میکنند میسازیم.

ایده اپلیکیشن خود را با ما به اشتراک بگذارید و به ما اجازه دهید که یک منبع ارزشمند برای جذب مشتری را برای شما به ارمغان بیاوریم.

 

این است، که ما هستیم!